Rodinná setkání

Využíváte nezabezpečené připojení k těmto stránkám. Pro přechod na zabezpečené navštivte stránku https://farnost-krpole.cz

Kdo jsme?

Jsme mladé rodiny a setkáváme se jednou za měsíc nejraději někde v přírodě.
Při setkáních s dětmi probíráme evangelium z aktuální neděle, prosíme za naše potřeby a modlíme se modlitbu
ke Svatému Otci. Také si povídáme o radostech/strastech rodinného/manželského života, modlíme se za sebe, naše kněze a za co je potřeba.

Neboť kde jsou dva nebo tři shromážděni ve jménu mém, tam jsem já uprostřed nich. (Mt 18,20).

Chcete-li se podívat, kde jsme byli a co jsme dělali podívejte se
do sekce "Naše akce"

Každý měsíc při setkáních věnujeme modlitby a myšlenky na tyto úmysly:

Termín Úmysl
Září 2016 Prosme za bezdětné páry v naší farnosti, které nemohou mít děti za jejich ochranu a pomoc Panny Marie.
Říjen 2016 Prosba o modlitbu za opětovné nalezení víry Evy a Elišky Slivových.
Listopad 2016 Prosíme o modlitbu za patnáctiletého Jakuba, jemuž byla diagnostikována vážná choroba.
Prosinec 2016 Modlitba za rodinu Kosinovu
Leden 2017 Prosba o modlitbu za uzdravení kamaráda Jana Strejčka, který je velmi vážně nemocný.
Únor 2017 Prosba o modlitbu za uzdravení kamaráda Jana Strejčka, který je velmi vážně nemocný.
Březen 2017 Modlitba za rodinu Řehákovou a pomoc Panny Marie. Kéž se jim narodí miminko v pořádku.
Duben 2017 Prosíme za dar víry pro naše děti.
Květen 2017 Prosba o dary Ducha Svatého pro Petra Hráčka ke zdárnému ukončení studia teologie.
Červen 2017 Prosíme o modlitbu za uzdravení patnáctiletého Jakuba.
Červenec 2017 Prosba o modlitbu za úspěšnou operaci a uzdravení Márie Justanové.
Srpen 2017

Zveme Vás mezi nás
Rodina Hráčkova

V případě, že se chcete k nám přidat, zde je kontakt:

email rodinného setkání: setkani.rodin@gmail.com

Petr Hráček