Přihlášení na bohoslužbu

Milí farníci
vzhledem k nastaveným parametrům pro postupné rozvolňování nouzového stavu je nutné, abyste se pro účast na sobotní a nedělní mši svaté přihlásili prostřednictvím formuláře na této stránce. Přihlašování není nutné pro bohoslužby ve všední den. Sobotní mše svatá bude slavena pouze večer od 17.00 s nedělní platností.

Aktuálně platí

• bohoslužby se může účastnit nejvýše 130 osob
  • do tohoto počtu se nezapočítávají kněz, jáhni, ministranti, lektoři, kostelníci, varhaníci a zpěváci (schola) - tito se tedy přihlašovat nemusí
  • je vaší povinností mít po celou dobu nasazenou roušku (mimo okamžiku přijetí Eucharistie)
  • je vaší povinností si při vstupu do kostela desinfikovat ruce (desinfekce bude připravena u hlavního a bočního vchodu)
  • kdo může, používejte Elektronický kancionál, který je dostupný pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS, nebo si přineste vlastní kancionály
  • dle vládního nařízení nebude možné v kostele využít toalety
  • při vstupu do kostela využijte jeho celého prostoru (včetně obou bočních kaplí a zpovědní chodby), abyste dodrželi minimální odstup 2 metry od ostatních účastníků bohoslužeb, kteří nejsou součástí vaší rodiny

Pokyny k přihlašování

• tlustě vyznačená pole musíte vyplnit
  • zvolte si termín bohoslužby (v seznamu uvidíte den, datum, čas a počet volných míst pro daný termín)
  • vyplňte své celé jméno
  • zvolte, kolik míst chcete rezervovat (nejvýše 10 míst na jednu rezervaci)
  • pokud chcete, zadejte svůj email (po úspěšné rezervaci Vám na něj dojde potvrzení - zkontrolujte si i složku SPAM, pokud potvrzení nedorazí, nic se neděje, rezervace je i tak uložena v systému)
  • klikněte na tlačítko Rezervovat

V případě úspěšné rezervace se Vám na začátku stránky objeví zelený rámeček s informací o vytvořené rezervaci. Nastane-li někde v procesu zpracování rezervace chyba (např. jsou chybně vyplněna povinná pole či již není na bohoslužbě volné místo) zobrazí se červený rámeček s informací o chybě. V takovém případě musíte rezervační formulář vyplnit znovu.

Pokud chcete v rezervaci cokoli změnit, nebo rezervaci zrušit, napište na email J.Ridky@gmail.com

Aktuální obsazenost termínů

• sobota 6. června 2020 - 17:00 - počet volných míst 107