Farní oznámení
  • V neděli je 4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
  • Mše svaté budou v týdnu slaveny dle aktuálního rozpisu. Rozpis pravidelných i jednorázových událostí ve farnosti naleznete ve farním kalendáři.

• Srdečně zveme k zapojení do akce Hádej, kdo přijde na večeři. Jde o to, že zájemci -  hostitelé nabídnou pohoštění spolufarníkům, o kterých nebudou vědět dopředu, o koho se jedná. Od této akce si slibujeme větší poznání se navzájem a sdílení života ve společné farnosti. Přihlašovat se můžete už jen do zítřka. Všechny informace včetně přihlášek najdete na nástěnce u bočního vchodu.
  • V pátek po mši svaté je biblická hodina.
  • V sobotu bude setkání ministrantů. Začneme ráno společně mší svatou.
  • Milí farníci, zveme vás na jedinou letošní, již 86. farní pouť do Českomoravské Fatimy v Koclířově, na kterou pojedeme v sobotu 4. května. Odjezd z Brna je v 8.30, návrat kolem 17.00. Cena je 400 Kč, pro dítě do 12 let jen 350 Kč. V ceně je zahrnut i společný oběd. Přihlašovat se můžete v sakristii a to až do 22. dubna. Více informací najdete na nástěnce u bočního vchodu.
  • Generální úklid kostela a fary bude v sobotu 27.4. po ranní mši svaté. Zapište se na papír na bočním oltáři a přijďte, prosíme, v hojném počtu.
  • Milí farníci, na nástěnce uprostřed hlavní lodi vám s radostí představujeme naše děti, které letos přistoupí k prvnímu svatému přijímání. Rádi bychom vás poprosili, abyste na ně a na jejich rodiny mysleli ve svých modlitbách
    a podpořili je tak v přípravě na přijetí této svátosti. Pokud byste chtěli, můžete si z košíku, který stojí u této nástěnky vzít jednou za týden jeden lístek, na kterém naleznete jméno prvokomunikanta, za kterého byste se
    v daném týdnu mohli pomodlit.  Za vaše zapojení, modlitby a příklad živé víry již teď moc děkujeme.