Farní oznámení
  • V neděli je 23. NEDĚLE V MEZIDOBÍ
  • Mše svaté budou v týdnu slaveny dle aktuálního rozpisu. Rozpis pravidelných i jednorázových událostí ve farnosti naleznete ve farním kalendáři.

• Výuka náboženství začne pro všechny skupinky ve středu 11. září od 17.00 v kostele. Pokud jste ještě nevyplnili přihlášku pro vaše dítě, které u nás v loňském roce nenavštěvovalo hodiny náboženství, učiňte tak, prosíme, co nejdřív a to na internetových stránkách naší farnosti. Děkujeme.
  • Pravidelné zkoušky chrámového sboru začínají v pondělí 2. září v 18:50 ve Zpěvárně.
  • Milí rodiče, turistický oddíl Hvězda severu přijme do svých řad kluky ve věku od 6 do 12 let. Náborová schůzka se koná ve čtvrtek 5. září. Sraz máme před kostelem v 16.00. Bližší informace naleznete na letáčku u bočního vchodu nebo na nástěnce před kostelem.
  • V pátek po mši svaté bude biblická hodina.
  • Předškolní děti můžete do 15.9. přihlásit do Kazecheze dobrého pastýře a to u Martiny Slávikové nebo v sakristii. Bližší informace o Katechezích se dozvíte na farním webu v sekci farní společenství a na síťové nástěnce v boční chodbě. Začínáme v týdnu od 23. září.
  • Diecézní centrum života mládeže MAMRE zve všechny mladé páry, které hledají, jak lépe poznat sebe i druhého na víkendový kurz partnerství na MAMRE v Osové Bítýšce. Více informací včetně odkazu na přihlášení naleznete na nástěnce u bočního vchodu a před kostelem. Kapacita je omezena. (příloha - pdf, 3.9 MB)