Rezervace Zpěvárny

Na této stránce si můžete požádat o rezervaci prostoru Zpěvárny. Po zpracování vaší rezervace obdržíte potvrzovací email s dalšími informacemi. Při souběhu několika rezervací je dána přednost té, která je spojená s farním společenstvím či aktivitou. V případě dotazů nám napište na adresu info@farnost-krpole.cz.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete v souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 – General Data Protection Regulation (zkráceně GDPR) souhlas ke zpracování zde uvedených osobních údajů Římskokatolické farnosti u kostela Nejsvětější Trojice, Brno - Královo Pole, jako správci, za účelem zpracování rezervace prostoru Zpěvárny. Správce se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetí straně.

Např. soukromá oslava, setkání maminek atp. Tento údaj bude veřejný.
Ve zkratce, co se bude dít. Tento údaj není veřejný.
Tento údaj není veřejný.
Zadejte emailovou adresu, kam vám máme zaslat potvrzení. Tento údaj není veřejný.
Zadejte telefonní číslo, kde vás v případě nutnosti můžeme zastihnout. Tento údaj není veřejný.