Rezervace Zpěvárny

Na této stránce si můžete požádat o rezervaci prostoru Zpěvárny. Po zpracování vaší rezervace obdržíte potvrzovací email s dalšími informacemi. Při souběhu několika rezervací je dána přednost té, která je spojená s farním společenstvím či aktivitou. V případě dotazů nám napište na adresu info@farnost-krpole.cz.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete v souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 – General Data Protection Regulation (zkráceně GDPR) souhlas ke zpracování zde uvedených osobních údajů Římskokatolické farnosti u kostela Nejsvětější Trojice, Brno - Královo Pole, jako správci, za účelem zpracování rezervace prostoru Zpěvárny. Správce se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetí straně.