Rodinná setkání

Kdo jsme?

Jsme mladé rodiny a setkáváme se jednou za měsíc nejraději někde v přírodě. Při setkáních s dětmi probíráme evangelium z aktuální neděle, prosíme za naše potřeby a modlíme se modlitbu na úmysl svatého Otce. Také si povídáme o radostech/strastech rodinného/manželského života, modlíme se za sebe, naše kněze a za co je potřeba.

Neboť kde jsou dva nebo tři shromážděni ve jménu mém, tam jsem já uprostřed nich. (Mt 18,20).

Chcete-li se podívat, kde jsme byli a co jsme dělali podívejte se do sekce "Naše akce"

Každý měsíc při setkáních věnujeme modlitby a myšlenky na tyto úmysly:

Termín Úmysl
Září 2020 Modleme se za děti, které půjdou k prvnímu svatému přijímání a za jejich rodiny.
Říjen 2020

Prosba o modlitbu za dar zdraví, sílu a trpělivost pro rodinu Večeřovu a dobré vztahy v rodině.

Prosba o modlitbu za ty, jež prodělávají nemoc Covid-19 a za jejich brzké uzdravení na přímluvu ct. Martina Středy.

Listopad 2020 Prosba o modlitbu za ty, jež prodělávají nemoc Covid-19 a za jejich brzké uzdravení na přímluvu ct. Martina Středy.
Prosinec 2020 Modleme se za uzdravení a sílu pro Pavlu Štrimflovou a její rodinu a za všechny nakažené nemocí Covid-19 na přímluvu ct. Martina Středy.
Leden 2021 Prosba o modlitbu za ty, jež prodělávají nemoc Covid-19 a za jejich brzké uzdravení na přímluvu ct. Martina Středy.
Únor 2021

Modleme se za uzdravení a sílu pro Markétu Hanáčkovou po Covid-19 nemoci a za všechny nakažené nemocí Covid-19 na přímluvu ct. Martina Středy.

Březen 2021 Modleme se za uzdravení Michal Kalába, který je hospitalizován s Covid-19 a sílu pro celou jeho rodinu na přímluvu ct. Martina Středy.
Duben 2021 Modleme se za pana Vladimíra Nováčka staršího a jeho brzké zotavení po operaci fyzické i psychické a sílu pro jeho rodinu.
Květen 2021 Prosba o modlitbu za uzdravení sestry Margity a za uzdravení a sílu pro Pavlu Štrimflovou na přímluvu ct. Martina Středy.
Červen 2021 Prosba o modlitbu za uzdravení sestry Margity a za uzdravení a sílu pro Pavlu Štrimflovou na přímluvu ct. Martina Středy.
Červenec 2021 Prosba o modlitbu za uzdravení Marie Kubáčkové z těžkého průběhu boreliózy na přímluvu ct. Martina Středy.
Srpen 2021 Prosba o modlitbu za uzdravení Marie Kubáčkové z těžkého průběhu boreliózy na přímluvu ct. Martina Středy.

Zveme Vás mezi nás
rodina Hráčkova

V případě, že se chcete k nám přidat, zde je kontakt:

email rodinného setkání: setkani.rodin@gmail.com

Petr Hráček
+420 777 056 169

nebo

Markéta Hráčková
+420 777 249 428